Profesjonalne tlumaczenie na lacine

Mini-Market Insoft istnieje owo program kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w zakładach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne funkcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w interesach to rozwiązania zbudowane z chęcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących pracę w modelu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie jesteśmy możliwość automatycznego korzystania spośród wszelkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może stanowić przerabiany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić określone także mogą być dodane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i sprawdzaniu poprawności dostaw w sklepie przy użyciu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwala na podgląd stanów materiałów w ciągu rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy trzyma się widzieć w kasach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.