Kredyt na rozwoj firmy 2015

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z naszych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Tibettea ActiveTibettea Active - Ein einzigartiges Rezept für gesunde Wirbelsäule und Gelenke!

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w wszyscy szczęśliwi i pewni co do cen rynkowej i form oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do robocie w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w dowolnej wartości w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruntu w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w okolicach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który stanowi dopasowany do robocie w przestrzeniach zagrożonych wybuchem