Garderoba cubus

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Więc nie tylko okazja na zdjęcie kilkorgu zbędnych kilogramów, lecz jednocześnie na wymianę naszych nawyków żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, które przekazują nam sałatki.

Fibre Select

Witaminy Sałatki stanowią prawdziwą bombę witaminową. Zapewniają nam one pełnych elementów koniecznych do ważnego działania organizmu. Polacy wciąż jednak pamiętają predyspozycja do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Dlatego naprawdę dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie stanowią wciąż jedną z podstawowych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wysoko wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o moc bardziej lekkostrawne niż ciało i nabiał. Mniej zalegają w interesie pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temuż nie sprawiają one problemów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest to mocniejsza i estetyczniejsza dla polskiego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nigdy nie jest ciężkie, szczególnie, jeżeli posiadamy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że wymyślimy je niezwykle szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z jakich planujemy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu paru sekund mamy intensywny i kaloryczny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą bogate i letnie dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najdoskonalszym sposobem, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, jest poznanie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że może żyć ona o wiele smaczniejsza z starych polskich bigosów i schabowych. Co więcej, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy wyobraźnia i myśl. To jedynie z nas zależy, z których składników stworzymy naszą dobrą i trwałą sałatkę.