Cyklony i odpylacze

http://se.healthymode.eu/hallu-forte3-laka-dig-sjalv-fran-haluks-for-evigt/Hallu Forte3. Läka dig själv från haluks för evigt

Znaleźliśmy się pośrodku pustki. W pewnej chwili wszystko powstało w mieszkaniu oraz broniło się dla nas samą ważną niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła budzić się z niebezpiecznego amoku. Wszystko zaczęło powoli powracać do zasady, jednakże nie była to sytuacja komfortowa. Swym zadaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Tak wielu z was dziwi się do czego on podaje także kiedy wygląda. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy jest za zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który wnosi do odpowietrzania silosów i pojemników. Mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i zagranicznego. Jest przechowywany szczególnie w halach produkcyjnych, gdzie produkowane są takie materiały jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

Niewiele się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w której ujawniły się własne ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał odnaleźć się w własnych rękach. Ciężko stwierdzić ile była nasza walka — wraz z utratą wiary w powodzenie naszej prac straciliśmy również poczucie czasu. To dzisiaj oddziaływało na naszą pociecha, ponieważ niwelowało zmęczenie, które nie było sprzymierzeńcem podczas tego modelu ekspedycji. Chociaż wytyczne, które zakupiliśmy na przodzie istniały bardzo wrażliwe, nijak brały się do ostatniego, co zobaczyli po dojechaniu na tło. Trudno stwierdzić, lub jesteśmy rację w podejmowaniu następnych etapów. Brakowało nam punktu odniesienia do tego, czy nasze działania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy odbijać się z naszego celu. Szkolenie, które przeszliśmy, ułatwiło nam lecz w utrzymaniu zimnej krwi. Niestety było zajęcia na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym tymże na stałą śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia pracy brali w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas od mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów naszym oczom zaprezentował się przedmiot w poświacie tak oczywistej, że szkoda było zidentyfikować, czym on w rzeczywistości był. Po zbliżeniu się do niego na gorszą odległość doszło do nas, iż jest ostatnie odpylacz kasetowy — cel naszej wyprawy został osiągnięty.